Pealeht › Kalenderplaan

EIL 2017 kalenderplaan                         ESIMESED MUUDATUSED!     TÄIENDAMISEL!

 

 

Võistlused               Aeg ja koht                    
   

 Jeti CUP 2017 curlingus

 

13.-15.jaanuar Tallinn Tondiraba Jäähall 

Ratastoolicurlingu Kisakallio Cup

 

15.-19.jaanuar Lohja, Soome

Ratastoolitennise Balti Cup I etapp

 

24.veebruar, Rocca Al Mare Tennisekeskus, Tallinn

Rahvusvaheline novuse turniir

 

25.veebruar Lindakivi keskus, Tallinn

Paraolümpia sisekergejõustiku MV

 

5. märts, Lasnamäe kergejõustikuhall, Tallinn

Ratastoolitennise turniir Vilamoura Open

 

16.-19.märts Vilamoura, Portugal

Bowlingu individuaalsed MV

 

19.märts, Põlva Edu Bowling

BNP Paribas World Team CUP
ratastoolitennise Euroopa kvalifikatsiooniturniir

 

21.-25.märts, Vilamoura, Portugal

Siseboccia individuaalsed või paari MV          

       

8.aprill Sadolin Spordihoone, Rapla

Ratastoolicurlingu Baltimaade MV

 

12.-16.aprill Riia, Läti

EIL aastakoosolek

 

25.aprill  Tallinn Tere Tennisekeskus saal Lavendel

Parapurjetamise MK -etapp

 

22.-30.aprill Hyeres, Prantsusmaa

Lithuanian Open ratastoolitennise turniir

 

27.-30.aprill Vilnius, Leedu

Tallinna XXX Istevõrkpalliturniir  

    

6.mai  Lilleküla Gümnaasium, Tallinn

IWAS Ratastoolivehklemise MK-etapp, Senior, U17, U23

 

10-14.mai Stadskanaal, Holland

UCI Pararatturite maantee MK-etapp

 

12.-14.mai Maniago, Itaalia

Ratastoolitennise turniir Albarella Open

 

18.-21.mai Albarella, Itaalia 

Curlingu turniir White Nights Trophy

 

25.-27.mai Talllinn Tondiraba Jäähall

Täpsusorienteerumine

 

28.mai Võru Spordikeskuse juures

Ratastoolitennise turniir Tournoi d'Antibes

 

1.-4.juuni Antibes, Prantsusmaa 

Ratastoolitennise turniir Tournoi Indoors Bulle

 

2.-4.juuni, Bulle, Sveits

Ratastoolitennise turniir BNP Paribas Handisport de Cagnes sur Mer    

 

8.-11.juuni Cagnes sur Mer, Prantsusmaa

Väliboccia võistkondlikud MV

 

10.juuni Hermanni Kindluse õu, Narva

Paraolümpia kergejõustiku MV

 

11. juuni, Pärnu Rannastaadion

Purjetamise regatt Kieler Wohle

 

16.-20.juuni Kiel, Saksamaa 

Parapurjetamise MM

 

21.-25.juuni Kiel, Saksamaa

IWAS Ratastoolivehklemise MK etapp, Senior

 

28.06-3.07  Varssavi, Poola

UCI Pararattasõidu MK etapp

 

30.06-2.07 Emmen, Holland

Kergejõustiku Lõuna KV

 

1.juuli Võru staadion, Võru

IWAS Ratastoolivehklemise U17 ja U23 MM

 

2.-8.juuli Varssavi, Poola

2,4mR purjetamise lahtised MM

 

3.-8.juuli  Sneek, Holland

IPC kergejõustiku MM

 

14.-23.juuli London, Suurbritannia

Elva Spordilaager

 

18.-21.juuli Tartumaa Tervisespordikeskus

Ratastoolitennise turniir IX Int. Open Tennis Urgell

 

20.-23.juuli  Lleida, Hispaania

Rahvusvaheline novuse reitinguturniir

 

29.-30.juuli Jekabpils, Läti

Ratastoolitennise turniir Memorial Jens Vanherck

 

10.-13.august Antwerpen, Belgia

Väliboccia võistkondlikud KV

 

19.august Rõuge Ööbikuorg, Võrumaa

Ratastoolitennise Balti CUP II etapp

 

30.august Vilnius, Leedu

Ratastoolitennise turniir Vinius Open

 

31.08-3.09 Vilnius, Leedu

UCI Pararattasõidu MM

 

31.08-3.09 Pietermaritzburg, LAV

Kergejõustiku Põhja KV

 

9.september Audentese staadion, Tallinn

Täpsusorienteerumine 

 

10.september Võru Spordikeskuse juures

Ratastoolitennise turniir IV Open Baia de Setubal

 

13.-17.september Setubal, Portugal

Ratastoolitennise turniir Comunidad de Madrid

 

21.-24.september Madriid, Hispaania

Pararattasõidu Euroopa karikaetapp

 

29.09-1.10  Praha, Tshehhi

Bowlingu võistkondlikud KV

 

7.oktoober, Edu Bowling, Põlva

13. Tallinn CUP curlingus

 

19.-21.oktoober Tallinna Tondiraba Jäähall

Bowlingu võistkondlikud MV

 

29.oktoober, Tallinn  Ku:lsa:l, Mere pst.6

Ratastoolitennise turniir Gyor Cup

 

2.-5.november Gyor, Ungari

Ratastoolitennise turniir Ancient Messini Open

 

2.-5.november Kalamata, Kreeka

Kabeturniir

 

4.november Narva Noortekeskus, Vestervalli 9

IWAS ratastoolivehklemise MM, Senior

 

6.-13.november Rooma, Itaalia

Ratastoolicurlingu Tallinna turniir

 

10.-12.november Tallinn Tondiraba Jäähall

EPK ujumise MV

 

19.november Tartu 

EPK male ja kabe MV

 

25.november Tallinn

Ratastoolitennise Balti Cup III etapp

 

8. või 9.detsember, Riia, Läti

 

* MV - meistrivõistlused
  KV - karikavõistlused

 

 

Kalenderplaan 2016

Kalenderplaan 2015

Kalenderplaan 2014