PealehtOrganisatsioon › Liikmed

EESTI INVASPORDI LIIDU LIIKMED
seisuga 1.jaanuar 2015

 

 

 Nimi, registrikood, aadress

 

Kontaktid 

 

 

 

 

1.

Eesti Elektriratastooli Saalihoki Klubi

Reg.nr. 80225500
Lõuna 4,  80011 Pärnu

 

 

Jüri Lehtmets

jyri.lehtmets@gmail.com

www.ertsaalihoki.ee

 

 

   

2.

Ida-Harjumaa Invaühing

Reg.nr. 80052235
Kiiu Mõis, Kuusalu vald
74601  Harjumaa 

 

Agnes Valgiste
agnes.valgiste@gmail.com

53 410 433
www.idaharjuinvayhing.ee

 

     

3.

Järva Liikumispuuetega Inimeste Selts 

Reg.nr. 80067700
Lai 33,  72720 Paide

 

Siina Trutin
striina3@hot.ee

38 52 553, 53 316 949

       

4.

SK Meduus

Reg.nr. 80174122

Tina 10,  10126 Tallinn

 

Õnne Pollisinski

skmeduus@gmail.ee

51 43 006

www.skmeduus.ee

 

 

   

5.

Narva Füüsiliste Puuetega Inimeste Ühing Sportuna

Reg.nr. 80038241

Partisani 7-56, 21007  Narva 

 

Margarita Semjonova

margarita.sportuna@mail.ee 

35 912 29, 55 648 745

 

 

   

6.

Narva Invaspordiklubi ORDO

Reg.nr. 80046016
Tallinna mnt.10a, 20304 Narva

 

Leonid Zubov

35 92 311, 55 577 936

 

 

   

7.

Otepää Invaühing

Reg.nr. 80051618

Kopli 8a-7, 67403 Otepää

 

Marika Ein

marika.ein@gmail.com

55 54 43 71

 

 

   

8.

Valga Liikumispuuetega Inimeste Selts 

Reg.nr. 80144718
Kungla 15, 6827 Valga

 

Saima Ööpik 58378290

Kristel Lillemets 53444834

kristel.lillemets@gmail.com

 

 

   

9.

Põlvamaa Invaühing

Reg.nr. 80109923
Uus 2, 63308 Põlva

 

Liivia Vaas

79 94 864, 5199 5650
olyvyavaas@hot.ee 

 

 

   

10.

Rapla Linna Puuetega Inimeste Selts

Reg.nr. 80049693
Nurme 2-33, 79511 Rapla

 

Vladimir Korolkov

vladiko@hot.ee

56 668 134

 

 

 

 

11.

Tallinna Invaspordiühing 
Reg.nr. 80064793
Endla 59, 10615 Tallinn 

 

Rita Goruškina

ritasport@hot.ee

656 78 04, 55 48 505

 

 

   

12.

Tartu Liikumispuudega Inimeste Ühing

Reg.nr. 80072901

Saare 1, 50605 Tartu

 

Heldur Otsa

Heldur.Otsa@mail.ee

7 401 226, 55 11 411

 

 

 

 

13.

Tõrva Puuetega Inimeste Liit

Reg.nr. 80051945

Männiku 5, 68605 Tõrva

 

Silvi Veski

silvi.veski@mail.ee

55 59 45 83 

 

 

   

14.

Viljandimaa Invaühing

Reg.nr. 80094742

Uku 1-6, 71013 Viljandi

 

Krista Neering

viljandi@itak.ee

434 05 75, 55 38 453

 

 

   

15.

Võru Maakonna Invaühing

Reg.nr. 80087663

Karja 17, 65608 Võru 

 

Milvi Laur

milvilaur@hotmail.com 

 

 

   

16. 

Võru Ratastooliklubi

Reg.nr. 80117561

Rüssa küla, 66201 Rõuge vald

Võrumaa 

 

Väino Marjak

marjak48@hot.ee

78 60 597

 

 

   

17. 

Spordiklubi Achilleus

Reg.nr. 80266255

Jõgeva linn 

 

Endre Varik

endrevarik@hot.ee

56 499 204 

  

 

 

   

18.

Invaspordiklubi Parasport

Reg.nr. 80355898

Nurmiku põik 5, Tallinn

 

Alar Õige

alar.oige@parasport.ee
50 90 711

       

19.

MTÜ Florett
Reg.nr. 80250254

Gerassimovi 18-8, Narva linn,
Ida-Viru maakond, 20105

 

Aleksandr Larjushin

kolchak@mail.ru