PealehtOrganisatsioon › Liikmed

EESTI INVASPORDI LIIDU LIIKMED
seisuga 1.jaanuar 2021

 

 

 Nimi, registrikood, aadress

 

Kontaktid 

 

 

 

 

1.

Eesti Elektriratastooli Saalihoki Klubi

Reg.nr. 80225500
Lõuna 4,  80011 Pärnu

 

 

Jüri Lehtmets

jyri.lehtmets@gmail.com

www.ertsaalihoki.ee

 

 

   

2.

Ida-Harjumaa Invaühing

Reg.nr. 80052235
Kiiu Mõis, Kuusalu vald
74601  Harjumaa 

 

Agnes Valgiste
agnes.valgiste@gmail.com

53 410 433
www.idaharjuinvayhing.ee

 

     

3.

Järva Liikumispuuetega Inimeste Selts 

Reg.nr. 80067700
Lai 33,  72720 Paide

 

Siina Trutin
siinat57@gmail.com

38 52 553, 53 316 949

       

4.

SK Meduus

Reg.nr. 80174122

Tina 10,  10126 Tallinn

 

Õnne Pollisinski

info@skmeduus.ee

51 43 006

www.skmeduus.ee

 

 

   

5.

Narva Füüsiliste Puuetega Inimeste Ühing Sportuna

Reg.nr. 80038241

Vaivara 3-13, 20308  Narva 

 

Margarita Semjonova

margarita.sportuna@mail.ee 

55 648 745

 

 

   

6.

Narva Invaspordiklubi ORDO

Reg.nr. 80046016
Tallinna mnt.10a, 20304 Narva

 

Margarita Semjonova
margarita.sportuna@mail.ee

55 648 745

 

 

   

7.

Otepää Invaühing

Reg.nr. 80051618

Kopli 8a-7, 67403 Otepää

 

Marika Ein

marika.ein@gmail.com

55 54 43 71

 

 

   

8.

Valga Liikumispuuetega Inimeste Selts 

Reg.nr. 80144718
Kungla 15, 6827 Valga

 

Saima Ööpik 58378290

 

 

 

   

9.

Põlvamaa Invaühing

Reg.nr. 80109923
Uus 2, 63308 Põlva

 

Liivia Vaas

79 94 864, 5199 5650
olyvyavaas@hot.ee 

 

 

   

10.

Tallinna Invaspordiühing 
Reg.nr. 80064793
Endla 59, 10615 Tallinn 

 

Rita Goruškina

ritasport@hot.ee

656 78 04, 55 48 505

 

 

   

11.

Tartu Liikumispuudega Inimeste Ühing

Reg.nr. 80072901

Saare 1, 50605 Tartu

 

Heldur Otsa

Heldur.Otsa@mail.ee

7 401 226, 55 11 411

 

 

 

 

12.

Tõrva Puuetega Inimeste Liit

Reg.nr. 80051945

Männiku 5, 68605 Tõrva

 

Silvi Veski

silvi.veski@mail.ee

55 59 45 83 

 

 

   

13.

Viljandimaa Invaühing

Reg.nr. 80094742

Uku 1-6, 71013 Viljandi

 

Krista Neering

neeringkrista@gmail.com

55 38 453

 

 

   

14. 

Võru Ratastooliklubi

Reg.nr. 80117561

Rüssa küla, 66201 Rõuge vald

Võrumaa 

 

Väino Marjak

marjak48@gmail.com

78 60 597

 

 

   

15. 

Spordiklubi Achilleus

Reg.nr. 80266255

Jõgeva linn 

 

Endre Varik

endrevarik@hot.ee

56 499 204 

  

 

 

   

16.

Invaspordiklubi Parasport

Reg.nr. 80355898

Nurmiku põik 5, Tallinn

 

Alar Õige

alar.oige@parasport.ee
50 90 711

       

17.

Saare Maakonna Invaühing
Reg.nr. 80090282
Suur-Sadama 49, Kuressaare 93810

 

Ingrid Põldemaa
saareinvayhing@gmail.com
52 24 479