Pealeht › Eesti viigistas Rootsiga 3-3

Eesti viigistas Rootsiga 3-3

18.04.2004

MM-i ametlik avamäng tõi kaasa üllatuse: rootslased jäid ilma kindlast võidust! Harjunud eestlasi võitma, läksid nad sedagi mängu ära tegema.

Avakolmandik andiski selleks alust - rootslased lõid kolmandiku keskel kaks järjestikust väravat, millega asusid juhtima 2:0. Teisel kolmandikul osutasid eestlased südi vastupanu ning värava lõi 31 minutil Vladimir Savolainen.

Kolmas kolmandik tõi kohe esimesel minutil kaasa rootslaste värava. Eesti mehed ei lasknud ennast sellest siiski heidutada. Teise värava Eesti meeskonna kasuks viskas samuti Vladimir Savolainen 39-ndal mänguminutil. Ja 2 minutit enne mängu lõppu viigistas seisu Imre Tiitsu antud passist Maksim Vedernikov. Kohe teenis Eesti meeskond ka selle mängu ainsad karistusminutid, aga rootslaste ülekaalule suudeti siiski mängu lõpuni vastu pidada. Eesti meeskonna parimaks mängijaks tunnistati väravavaht Valeri Falkenberg.

Teiste mängude tulemused: USA-GBR 3-1; NOR-GER 6-0; CAN-JPN 6-1.

Täna kohtub Eesti meeskond Norra koondisega. Mäng algab Eesti aja järgi kell 14.00.