Pealeht

Kalender 2013


 

EIL  KALENDERPLAAN  2013                

NB! Kalenderplaani muudatused sisestatakse jooksvalt, palun jälgige!

Eelregistreerimine ja lisainfo     eil@eil.ee 

 

Aeg Ala VÕISTLUS / ÜRITUS KOHT, korraldaja    Kohal/ välis 
 

Juhend

Tulemused

  Toimumine
                   
27.jaanuar L Laskmise MV Sadolin Spordihoone, Rapla
Heiti Vahtra
  kohalik Juhend     jäi ära
                   
4.-10.02  KH

Kelguhoki Mängud Moskva oblasti koondisega Škoda jäähall, Tallinn
Alar Õige, Signe Falkenberg 
  koh/rahv.

      jäi ära
                   
1.-3.
veebruar
RT Ratastoolitennise laager RAM Tennisekeskus,
Tallinn,
Signe Falkenberg (EIL), Allar Hint (ETL)
  kohalik Lisainfo  Tulemused   toimunud
                   
3.veebruar RT Ratastoolitennise
Noortepäev
RAM Tennisekeskus,
Tallinn 
Signe Falkenberg (EIL), Allar Hint (ETL) 
  kohalik       toimunud
                   
16.-17.
veebruar


LT
KR
ML
KB
Lauatennise MV
Koroona MV
Male MV
Kabe MV 
 
Valtu Spordimaja, 
Kaerepere
Vladimir Korolkov



  kohalik



Üldjuhend

Reg.leht

Lauatennis

Male

Kabe

Koroona

Male MV

Kabe MV

Ajutised protokollid:

Koroona MV M-A, N-A ja M+N-B

Lauatennise MV 

  toimunud


                   
22.-24.
veebruar
KH Eesti ja Suurbritannia kelguhoki mängud PREMIA Jäähall, 
Tallinn 
Signe Falkenberg 
  koh/rahv.  Lisainfo     toimunud
                   
23.veebruar KH Invaspordipäev vigasaanud kaitseväelastele: kelguhoki ja ratastoolitennis Škoda Jäähall,
RAM Tennisekeskus,
Tallinn
Signe Falkenberg 
  kohalik Lisainfo
 
    toimunud
                   
1.-4.märts  KH  Kelguhoki turniir Solleftea, Rootsi    välis   Lisainfo     toimunud
                   
9.märts
 
BW
 
Bowlingu võistk. MV
 
Pärnu,
Randel Peerna
 
  kohalik
 
Juhend

 

Tulemused
  toimunud
 
                   
9.-17.märts
 
KH
 
Kelguhoki MM,
B-divisjon
Nagano, Jaapan
 
  välis  Lisainfo
 
    toimunud
 
                   
6.aprill  BC  Boccia ind. MV Kuusalu Spordihoone
Agnes Valgiste
  kohalik Juhend  Tulemused   toimunud
                   
4.mai 

IVP 

Tallinna Iste-võrkpalliturniir Tallinn, Kristiine Spordimaja    koh/rahv.
 
Lisainfo  Tulemused   toimunud
 

 

               
10.mai

 

EIL aastakoosolek Tallinn, Endla 59   kohalik Lisainfo     toimunud
                   
18.mai KJ EIL kergejõustiku karikasarja 1.etapp Jõgeva Linna Staadion,             Endre Varik   kohalik

Juhend

Reg.leht

 Naised
 Mehed
  toimunud
                   
25.mai   Veespordipäev Harku Sõudebaas Tallinn   kohal

Lisatakse peagi!

    EDASI LÜKATUD
                   
26.mai RTS EMT Rullituur: Raplarull Rapla   kohalik Lisainfo     toimunud
                   
1.juuni KJ EIL kergejõustiku karikasari 2.etapp Kohila Staadion, Peeter Kruus   kohalik

Juhend

Reg.leht

Naised

Mehed

  toimunud
                   
7.juuni RTS Eesti Ööjooks 2013 Rakvere     Lisainfo     toimunud
                   
7.-8.juuni   "Puude taga on inimene" -koguperepidu Tallinna Lauluväljak   koh/rahv. Lisainfo     toimunud
                   
8.juuni RTS EMT Rullituur: Tallinna Rulluisumaraton Tallinn   kohalik Lisainfo     toimunud
                   
16.juuni
 
RTS
 
EMT Rullituur: Kohtla-Järve Rulluisumaraton Kohtla-Järve   kohalik
 
Lisainfo     toimunud
 
                   
16.juuni TRO Täpsus-orienteerumine Tallinn, Kadriorg   kohalik Juhend     toimunud
                   
29.juuni RTS EMT Rullituur: Pärnu Rullimaraton Pärnu   kohalik Lisainfo     toimunud
                   
21.-24.juuni või
27.-30.juuni
  Merespordilaager
 
Paatsalu Puhkekeskus   kohalik
 
      JÄÄB ÄRA
                   
6.juuli

KJ

EIL kergejõustiku MV Türi Staadion,   Peeter Kruus   kohalik

Juhend

Reg.leht

 Naised
 Mehed
  toimunud

                   
10.juuli RTS Ratastoolimatk Tallinn, Vabaõhumuuseum   kohalik lisatakse     toimunud
                   
19.-21.juuli 

  Elva Spordilaager

Tartumaa
Tervisespordikeskus 
  kohalik
 

Lisainfo

Reg.leht

 Tulemused   toimunud
                   
28.juuli RTS EMT Rullituur: Kunda Rullimaraton Kunda   kohalik Lisainfo     toimunud
                   
3.august KJ EIL kergejõustiku karikasari 3.etapp Võru Linna staadion Väino Marjak   kohalik

Juhend 

Reg.leht

Naised
Mehed
  toimunud
                   
11.august RTS Ratastoolimatk Tallinn   kohalik       jääb ära
                   
17.august BC Boccia karikavõistlused Rõuge, Ööbikuorg   kohalik    Tulemused   toimunud
                   
17.august RTS EMT Rullituur: Kalevipoja Rullimaraton Jõgeva maakond   kohalik Lisainfo     toimunud
                   
31.august KJ EIL kergejõustiku karikasari 4.etapp Viljandi Linna staadion            Villu Urban   kohalik

Juhend

Reg.leht

Naised
Mehed
  toimunud
                   
1.september
 
RTS
 
Kahe Silla RT sõit Pärnu
 
  kohalik
 
Lisainfo     toimunud
 
                   
7.september RTS EMT Rullituur: Jüri Rullimaraton Jüri   kohalik   Lisainfo     toimunud
                   
8.september TRO Täpsus-orienteerumine Tallinn   kohalik       ei toimunud
                   
14.september KJ EIL kergejõustiku karikasari 5.etapp Vändra staadion, Peeter Kruus   kohalik

Juhend

Reg.leht

Naised
Mehed
  toimunud
                   
22.september TRO Teeraja-orienteerumine Võru  Väino Marjak   kohalik  Juhend  Tulemused   toimunud
                   
24.-26.september  RT Ratastoolitennise päevad Tallinn, Haapsalu   kohalik Lisainfo     toimunud
                   
5.oktoober BC Boccia võistk. MV Viljandi              Villu Urban   kohalik Juhend  Tulemused   toimunud
                   
19.oktoober BW Bowling ind. MV Tallinn   kohalik Juhend  Tulemused   toimunud
                   
27.oktoober U EPOK MV ujumises selgitamisel   kohalik Juhend     toimunud
                   
30.november

ML

KB

Male ja kabe võistkondlik MV Tallinn   kohalik Juhend

Kabe

Male 

  toimunud
                   
                   
                   
Viimati muudetud: 01.01.2014