Pealeht › Kalenderplaan

Kalenderplaan 2014


EESTI  INVASPORDI  LIIT    2014.  KALENDERPLAAN        

Kalenderplaanis võib ette tulla muudatusi ja täiendusi

 

AEG

 

VÕISTLUS/ÜRITUS KOHT, korraldaja  
1.veebruar EIL visioonipäev ja kokkuvõte 2013.aastast Tallinn kohalik
8.veebruar Kotka Istevõrkpalliturniir Soome, Kotka välis
15.veebruar Koroona MV Viljandi Spordihoone kohalik
23.veebruar Tartu ujumisvõistlused puuetega inimestele Aura keskus, Tartu kohalik
19-23 märts RT tennis Karvina Open Karvina, Tšehhi välis
28.03-2.04 Purjetamise klassif. Hispaania MK etapil Mallorca, Hispaania välis
30 märts - 14 mai Ratastoolitennise algkursus Haapsalu kohalik
5.aprill Bowlingu individuaalne MV Pärnu kohalik
19.aprill Boccia individuaalne MV (Viljandi) Viljandi kohalik
24-27 aprill RT tennis Buchlberg Open Büchlberg, Saksamaa välis
28.aprill-4.mai IPC Laskmise võistlused MSQ Hannover, Saksamaa välis
17.mai Male ja kabe ind. MV Narva  kohalik
mai Parasõudmise võistlus Itaalia välis
mai-august Kergejõustiku lahtine MV 3-4 võistlust Läti/Soome/Kesk-Euroopa välis
Mai-juuni Ratastoolitennise kevadturniir Tallinn/Pärnu kohalik
3.mai Istevõrkpalliturniir Tallinn kohalik
8-11 mai RT tennis Lithuanian Open Leedu välis
10 mai Võrumaa lahtised MV täpsusorienteerumises Võru kohalik
13-16 mai RT tennis Riga Cup Riia, Läti välis
20-24 mai Purjetamine Delta Lloyd Regatta, Holland Holland välis
24.mai Kergejõustiku karikasari 1.etapp Tallinn, Audentes kohalik
24.mai Tallinna lahtised MV ujumises Tallinn, Nõmme ujula kohalik
1 juuni Lootuse Aer Klaipeda välis
21.juuni Kergejõustiku MV (Türi) Türi kohalik
12-15 juuni RT tennise turniir Prantsusmaa välis
20-28 juuni Purjetamine Kieler Woche, Saksamaa Saksamaa välis
27-29 juuni Merespordilaager / kinnitamata Paatsalu Puhkekeskus JÄÄB ÄRA
juuli Sõudmise MK etapp Euroopa välis
3-6 juuli RT tennis Challenger Zeeland Holland Ei osaleta
5-7 juuli EMV tennises ja ratastoolitennises Tallinn kohalik
5.juuli Kergejõustiku karikasari 2.etapp Vändra kohalik
17-20 juuli Elva Spordilaager

Tartumaa Tervis-

spordikeskus

kohalik
18-20 juuli RT tennis Return Cup Budapest, Ungari Ei osaleta
19-27 juuli Laskmise MM Saksamaa Suhl, Saksamaa välis
2 august 

EMV kergejõustikus / demoalad kuultõuge ja ratastoolide võidusõit

 

Kadrioru staadion, tallinn kohalik
3 august Kergejõustiku karikasari 3.etapp Võru kohalik
2-8 august IWAS World Junios Games / kergejõustik Inglismaa, Stoke Mandeville välis
16 august Boccia võistk.karikavõistlus (Rõuge) Rõuge kohalik
18-23 august Kergejõustiku Euroopa MV Swansea, Wales välis
22-31 august Sõudmise MM Holland välis
24 august Kergejõustiku karikasari 4.etapp Rakvere kohalik
28-31 august RT tennis Vilnius Open Vilnius, Leedu välis
september/kinnitamata Laskmise MV kinnitamata kohalik
september/kinnitamata Lauatennise MV Tallinn /kinnitamata kohalik
21 september Teeraja-orienteerumine Võru kohalik
oktoober Saalihoki EWH 8th Iron Cats Tornament Shveits välis
september RT tennise turniir Itaalia või Portugal välis
11.oktoober Boccia võistkondlik MV Jõgeva kohalik
18.oktoober Bowlingu võistkondlik MV Tallinn kohalik
26.oktoober EPOK Eesti MV ujumises Vinni kohalik
1.-2.november Ratastoolitennise Balti Turniir Pärnu rahvusvaheline
15. november Kabe ja male võistkondlik MV Tallinn kohalik
21-23 november RT tennis Zielona Gora Cup Drzonkow, Poola välis
Detsember Ratastoolitennise jõuluturniir (Tallinn) Tallinn kohalik
17.detsember EIL aastalõpuüritus Tallinn kohalik

 

 

Kalenderplaan 2013

 

 

Viimati muudetud: 30.12.2014