PealehtSpordialadKelguhoki › Kelguhoki MM 2012
Banner Banner

Kelguhoki koondis kaotas MM-i esimeses mängus USA-le 1-2

Täna hommikul alanud kelguhoki MM-i alagruppide turniiri esimeses mängus kohtus Eesti rahvuskoondis valitseva Maailmameistri ja Vancouver 2010 Paraolümpiavõitja USA koondisega.
Tasavägiselt alanud mängus lõi teise kolmandiku viiendal mänguminutil esimese värava Eesti koondise kapten Kaido Kalm. Kolmandat kolmandikku alustati Eesti juhtimisel, viigivärava lõi USA koondis 7-ndal mänguminutil.
Normaalaja lõppedes oli tablool viik 1-1. Ka lisaaeg ei toonud mänguseisu muutusi ning alustati karistusvisetega.  Neljanda karistusviskega oli täpsem USA koondis ning Eestil tuli oma jaoks lausa uskumatus mängus siiski vastu võtta kaotus 1-2.
Homme kohtub Eesti koondis Jaapaniga. Mängu algus on Eesti aja järgi kell 9 hommikul. Mängust on võimalik jälgida ülekannet interneti vahendusel http://icesledgehockeyworlds.com/

Viimati muudetud: 25.03.2012