Pealeht

Rainer Vakra, EIL presidendi kandidaat


 

  Rainer                                    

Spordil ja liikumisel on olnud minu elus alati tähtis roll. Olen tegelenud võistluspordi tasemel varases nooruses tennisega ja täiskasvanuna tulnud Eesti meistriks kergejõustikus. Hetkel löön kaasa erinevatel rahvaspordivõistlustel ja korvpalli Eesti meistrivõistluste II liigas.

 

Spordipisiku olen saanud oma vanematelt, kes on mõlemad hariduselt kehalise kasvatuse pedagoogid. Ülikooli ajal töötasin ka ise paar aastat noorte treenerina. Täna kuulun spordiseltsi Tallinna Kalev juhatusse.

 

Olen otsustanud rakendada oma oskusi ja teadmisi Eesti Invaspordi Liidu arendamisse. Kui Teie mind toetate, siis saab meie üheks kõige olulisemaks ülesandeks tekitada võimalikult paljudes inimestes huvi liikumise ja spordi vastu.   Alles siis saame rääkida võistlusspordist ja medalitest.

 

Kuna oman Tallinna Ülikooli magistrikraadi kommunikatsioonis ja meedias, pean oluliseks Eesti Invaspordi Liidu võimekust teavitada ühiskonda oma tegemistest. See loob omakorda eeldused aktiivsemaks kaasalöömiseks ja ka toetajate ning sponsorite leidmiseks.

 

Nende eesmärkide saavutamiseks on vaja tugevat ja teotahtelist meeskonda. President, juhatus ja liikmesklubid peavad moodustama ühtse terviku ning seisma üheskoos invaspordi parema tuleviku eest.

 

 

Lugupidamisega, 

Rainer Vakra

  

 

 

 

 

 

Viimati muudetud: 22.05.2014