Pealeht › Tulemused

Tulemused 2016


2016 aasta võistluste tulemused

 

EPOK male MV, Tallinn   26.november 2016   Protokoll  
           
EPOK kabe MV, Tallinn   26.november 2016   Protokoll  
           
Bowlingu võistkondlikud meisrivõistlused, Pärnu   13.november 2016   Protokoll  
           
Bowlingu võistkondlikud karikavõistlused, Põlva   15.oktoober 2016   Protokoll  
           
Kergejõustiku Põhja Karikavõistlused, Tallinn   10.september 2016   Protokoll Pildid
           
Boccia võistkondlikud karikavõistlused, Rõuge   21.august 2016   Tulemused  
           
Kergejõustiku Lõuna Karikavõistlused, Võru   30.juuli 2016   Protokoll  
           
Elva Spordilaagri võistluste tulemused   14.-17.juuli 2016      
       Kabeturniir       Protokoll  
       Laskmine       Protokoll  
       Heitealade mitmevõistlus       Protokoll  
       Maleturniir       Protokoll  
       Boccia individuaalsed MV          
                 Meeste A-klass alagrupid, finaal       Alagrupid   Finaal  
                 Naiste A-klass alagrupid, finaal       Alagrupid   Finaal  
                 B-klassi alagrupid, finaal       Alagrupid   Finaal   
       Vibulaskmise võistlused       Protokoll   
       Rannavolle MV       Protokoll  
       Ratastoolide vigursõit       Protokoll  
       Discgolfi võistlused       Protokoll  
       Täpsusorienteerumine       Protokoll  
       Mälumäng       Protokoll  
           
EPOK kergejõustiku MV, Rakvere   18.juuni 2016   EIL tulemused  
           
Võistkondliku väliboccia MV, Narva   28.mai 2016   Tulemused  
           
Täpsusorienteerumine Võrus   22.mai 2016   Tulemused  
           
Tallinna XXIX Istevõrkpalliturniir   7.mai 2016   Tulemused  
           
Lõuna-Eesti ind. ja võistk. bowlingu MV, Põlva   23.aprill 2016   Tulemused  
           
Ratastoolicurlingu Baltimaade MV, Riia, Läti
Võistkond koosseisus: Viljar Villiste, Lauri Murashov, Mait Mätas,
Ain Villau, Signe Falkenberg
  22.-24.aprill 2016   Tulemused  
           
EIL individuaalse saaliboccia MV, Paide   9.aprill 2016   Mehed A klass eelvoor  
        Naised A klass eelvoor  
        B klassi alagrupimängud  
        Finaalmängud  
           
Ratastoolitennise BNP Paribass World Team Cup
Euroopa kvalifikatsiooniturniir
  22.-26.märts 2016   Lisainfo  
           
Karvina Open ratastoolitennise turniir, Tshehhi
Osalejad: Viljar Villiste, Urmo Voogla, Mait Mätas
  17.-20.märts 2016   Tulemused  
           
EIL individuaalse bowlingu MV, Tallinn   19.märts 2016   Tulemused  
           
Handisport du Morbihan, ratastoolitenniseturniir, Prantsusmaa
Osaleja: Viljar Villiste
  3.-6.märts 2016   Tulemused  
           
EIL novuse MV, Tallinn   27.veebruar 2016   Mehed   Naised     Pildid

           
Baltic Team Cup 2016 ratastoolitennises, Tallinna etapp    
Meeskond: Viljar Villiste, Urno Voogla, Mait Mätas
Naiskond: Kristi Viisimaa, Signe Falkenberg
  20.veebruar 2016   Tulemused   Pildid

           
Saaliboccia võistkondlikud MV, Jõgeva   20.veebruar 2016   Tulemused  
           
EPOK sisekergejõustiku MV, Tallinn   24.jaanuar 2016   Protokoll  
           
Curlingu JETI CUP, Tallinn                                 
Võistkond koosseisus: Viljar Villiste, Lauri Murashov
Andrei Koitmäe, Ain Villau
  15.-17.jaanuar 2016   Tulemused  
           
Kisakallio Wheelchair Curling Tournament, Soome  
Võistkond koosseisus: Viljar Villiste, Lauri Murashov
Andrei Koitmäe, Signe Falkenberg, Mait Mätas
          11.-13.jaanuar 2016     Tulemused       
           

  

 

2015 tulemused

2014 tulemused

2013 tulemused

2012 tulemused

                   
    

 

Viimati muudetud: 27.02.2017