Pealeht › Tulemused

Tulemused 2014


EIL 2014 võistluste tulemused

 

15.02    Novuse MV           Viljandi       Tulemused:   mehed  naised    
  5.04    Bowlingu ind. MV        Pärmu               Tulemused 
19.04    Boccia ind.MV Viljandi A-klassi tulemused     B-klassi tulemused
  3.05    Tallinna XXVII Istevõrkpalliturniir    Tallinn Tulemused
11.05    Võru lahtised täpsusorienteerumise võistlused         Võru Tulemused
17.05    Male ja kabe MV Narva Tulemused
24.05    Kergejõustiku karikasari I etapp Tallinn Tulemused    Punktitabel
21.06    Kergejõustiku EMV Türi Tulemused
05.07    Kergejõustiku karikasari II etapp Vändra Tulemused    Punktitabel
05.07    EMV ratastoolitennises Tallinn Tulemused
17.-20.07    Elva laagri võistluste protokollid  Elva  
          Discgolf   Tulemused
          Maleturniir   Tulemused
          Kabeturniir   Tulemused:  naised   mehed
          Laskmine   Tulemused
          Lauatennis   Tulemused:  seistes   istudes
          Mälumäng   Tulemused
          Ratastoolide vigursõit   Tulemused
          Täpsusorienteerumine   Tulemused
          Vibulaskmine   Tulemused
          Võistkondlik boccia MV   Tulemused: Alagrupid  Finaal  Võistkonnad
03.08  Kergejõustiku karikasari III etapp Võru Tulemused      Punktitabel
16.08  EIL võistkondlikud boccia karikavõistlused Rõuge Alagrupid   Finaal
24.08  Kergejõustiku karikasari IV etapp Rakvere Tulemused  Punktitabel
21.09  Täpsusorienteerumine Võru Tulemused
11.10  Boccia võistkondlik MV Jõgeva Alagrupid  Finaal  Võistkonnad
18.10  Bowlingu võistkondlik MV Tallinn Tulemused
02.11  Ratastoolitennise Balti Turniir Pärnu Tulemused
15.11  Kiirmale lahtised võistkondlikud MV Tallinn Protokoll
15.11  Kiirkabe lahtised võistkondlikud MV Tallinn Protokoll

 

EIL sportlaste 2014 välisvõistluste tulemused

 

20.-23.märts           Ratastoolitennis               Karvina Open             CZE             Tulemused         
1.mai   Laskmine R6   Int. Shooting Comp. Hannover   GER   Tulemused
4.mai   Laskmine R3   Int. Shooting Comp. Hannover   GER   Tulemused
8.-11.mai   Ratastoolitennis   Lithuanian Open   LTU   Tulemused
13.-16.mai   Ratastoolitennis   Riga`s CUP   LTA   Tulemused
20.-24.mail   Purjetamine 2.4 mR   Delta Lloyd Regatta   NED   Tulemused
8.-18.juuni   Purjetamine 2.4mR   Pihkva Regatt   RUS   Tulemused
12.-15.juuni   Ratastoolitennis   Open BNP Paribas Handisport de Cagnes sur Mer   FRA   Tulemused
18.-21.juuni   Parasõudmine   Lake Aiguebelette 2014 World Cup II   FRA   Tulemused
20-21.juuni   Kergejõustik   IPC Grand Prix BERLIN   GER   Tulemused
5.juuli    Kergejõustik   IPC Croatian Open   CRO   Tulemused
19.-22.juuli   Laskmine   IPC Shooting World Championships   GER   Tulemused
2.-8.august   Kergejõustik   IWAS World Junior Games   GBR   1.päev  2.päev
14.-24.august   Kergejõustik   IPC Euroopa MV kergejõustikus   GBR   Tulemused
28.-31.august   Ratastoolitennis   Vilnius Open   LTU   Tulemused
24.-31.august   Parasõudmine   Maailma MV   NED   Tulemused
11.-14.september   Ratastoolitennis   Camozzi Italian Open   ITA   Tulemused
25.-28.september   Ratastoolitennis   Open Baia de Setubal   POR   Tulemused
17.-19.oktoober   Ratastoolitennis   Tournoi De Montfermeil   FRA   Tulemused
21.-23.november   Ratastoolitennis   Zielona Gora Cup   POL   Tulemused

 

 

Viimati muudetud: 23.02.2015