Pealeht › Tulge proovige järele, mis on ratastoolitennis
Banner Banner Banner Banner Banner Banner Banner

Tulge proovige järele, mis on ratastoolitennis

19.09.2013

24.-26.septembril on huvilistel võimalik järele proovi, mis on ratastoolitennis ja kuidas seda mängida.

Eesti Invaspordi Liit (EIL) ja Eesti Tennise Liit (ETL) on ühendanud oma jõud ja juba mitu aastat tegeleme nö ratastoolitennise maaletoomisega Eestisse.

Meie pingutused kannavad juba väikest viisi vilja - Tallinnas oleme suutnud käivitada korrapärased treeningud ning üks ratastoolis noormees - Viljar Villiste - osaleb sel aastal oma esimestel rahvusvahelistel profitennise turniiridel.

ETL sõlmis selle aasta kevadel 2-aastase lepingu Rahvusvahelise Tenniseföderatsiooniga (ITF) Eestis ratastoolitennise arendamiseks.

Lepingu raames tuleb 23.-27.septembril Eestisse ITF Wheelchair Tennis Development Manager Suzie Dyrbus ning meil toimub rida üritusi, kus me näeksime heal meelel huvilisi osalemas.

Teisipäev, 24.september  - Astangu KRK

kell 15.00           Näidissporditund - Astangu KRK füsioterapeudid

kell 15.30           ITF tutvustus ja näidistennisetreening Astangu KRK õpilastele – Suzie Dyrbus

Kolmapäev, 25.september – Haapsalu

16.00-17.30       Näidistreeningud Haapsalu Spordikeskuse Tennisehallis

Neljapäev, 26.september – Rocca Al Mare Tennisekeskus (Tallinn)

11.30-13.00      Näidistreening 

13.30-15.00      Näidistreening 

20.30-22.00      Näidistreening 

 

Ootame teid, teie tuttavaid ja sõpru osalema 25. ja 26.septembri ratastoolitennist tutvustavatele treeningutele - saab ise järele proovida/vaadata, kuidas see ratastoolitennis ikka käib!  Treeninguid viib läbi Suzie Dyrbus.

Eesti Invaspordi Liidu huvi selle ürituse juures on tutvustada puuetega inimestele sportimise võimalusi, seda nii harrastaja tasemel kui võistlusspordina.  Meie arvame jätkuvalt, et kuigi meil on liikumise puue, siis oma tervise huvides peame ja saame me kõik liikuda - üht või teistviisi, huvitavalt ja kaasahaaravalt, emotsioone pakkuvalt ja inimlikku rahulolu andvalt.

Palun levitage seda infot võimalikele huvilistele - liikumispuudega inimestele (ei pea olema ainult ratastooli kasutajad!), treeneritele, kehalise kasvatuse õpetajatele, kõigile, kes võiks asjast huvitatud olla! 

Ühtlasi palume anda ka tagasisidet, kes oleks huviline ja tulemas - nii saame paremini planeerida varustust ja tegevusi väljakutel.

Oma tulekust anna teada vähemalt päev enne treeningut kas meilile signe@eil.ee või helistada 50 83905!

 

Tulge kohale - SEE ON VÕIMALUS!

 

Signe Falkenberg, EIL peasekretär

Allar Hint, ETL peasekretär